image 23.08.2019
EET 00:54:58
CET 23:54:58
   
Click for latest actual time
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Focus focus preview Click on focus to view     image SCC Latvia
    image SCC Lithuania
    image Estonian Swedish Chamber
    image Estonian Swedes
barometer The Estonian
Economic Barometer
    image Key Economic Indicators
    image Foreign Direct Investments
    image Goods Exports and Imports
    image Balance of Payments

picture News August, 23 2019
Bodylanguage Academy invites: Seminars of Nonverbal Communication Bodylanguage Academy invites: Seminars of Nonverbal Communication

Kahepäevane koolitus "Mitteverbaalne kommunikatsioon - kehakeele erinevate signaalide dekodeerimine. Valetab või mitte? Sotsiopaadi käitumismustrid"

 

Suurepärane koolitus neile, kes soovivad õppida dekodeerima näo mikro- ja makroilmeid, kehakeele erinevaid signaale, valetamise tuvastamist või seda, kuidas tuvastada potensiaalseid sotsiopaate neile iseloomulike käitumismustrite abil!

MIKS OSALEDA?

Oskus "lugeda" emotsioone, dekodeerida näo mikro- ja makroilmeid ning tuvastada valetamist on vajalik igale juhile, äriinimesele, rääkimata spetsialistidest, kelle igapäevatöö eeldab potensiaalsete pettuste/valede tuvastamist. Parimad liidrid kasutavad juhtimiseks tavapäraselt loomulikku annet suhelda ja motiveerida, tehes seda sageli intuitiivselt. Kuid juhtides teadlikult, tuginedes inimkäitumise psühholoogilistele põhjustele ning osates dekodeerida kehakeele erinevaid signaale, muudame enda elu lihtsamaks. Osates tuvastada valetamist ning sotsiopaate, väldime materiaalseid ja emotsionaalseid kaotusi nii äris kui eraelus.

Workshop toimub 7. ja 14. veebruaril, Tallinnas.

ESIMESEL PÄEVAL KÄSITLETAVAD TEEMAD:

  • Aju, emotsioonid, seisundid ja suhtumised. Atlas of Emotion ja neurotedlaste uuringud - missugused välisimpulsid missuguseid emotsioone põhjustavad? Kuidas käitume erinevaid emotsioone kogedes?
  • Mitteverbaalne kommunikatsioon. Kehakeele dekodeerimine. Millest "kõnelevad" erinevad näo mikro- ja makroilmed? Käte liigutuste, keha pooside, rindkere liikumiste, jalgade asendite "lugemine". Siiras või ebasiiras käitumine. Muudatused hääletoonis, kõne rütmis, liigutuste tempos. Erinevatele emotsioonidele iseloomulikud mitteverbaalsed signaalid.
  • Praktikum -  videomaterjalide analüüs.

KESTVUS 5 akadeemilist tundi.

TEISEL PÄEVAL KÄSITLETAVAD TEEMAD:

  • Valetamise tuvastamine. Valetamise psühholoogilised põhjused. Valede dekodeerimine mitteverbaalsete signaalide baasil. Kuidas tuvastada valetamist käitumise tasandil läbi viie erineva kommunikatsiooni kanali, mida kasutame suhtluses ning missuguseid signaale selleks jälgida? Valetaja sõnavalik.
  • Sotsiopaadi käitumismustrid. Mitteverbaalsed signaalid, mis viitavad, et tegemist on potensiaalse sotsiopaadiga. Manipulatsiooni olemus ja peamised manipulatsiooni võtted. "Valgekraelised" sotsiopaadid äris. Kuidas käituda, sattudes sotsiopaadi ohvriks?

KESTVUS 5 akadeemilist tundi.

NB! Et osaleda teisel koolituspäeval, on soovitav läbida esimene koolituspäev.


LEKTOR:
Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega mitteverbaalse kommunikatsiooni ekspert/lektor/nõustaja, kes on õppinud nii psühholoogia erinevaid valdkondi, kui ka kehakeele dekodeerimist ja valetamise tuvastamist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused. Vaata lähemalt Ülli kohta www.bodylanguageacademy.ee

MAKSUMUS: Ühe koolituspäeva maksumus 159 EUR. Osalemisel kahel koolituspäeval maksumus 259 EUR.
SCCE liikmete hind: Ühe koolituspäeva maksumus 97 EUR. Osalemisel kahel koolituspäeval maksumus 159 EUR.

Forwarded by,

Kristiina Brodén - SCCE Ombudsman< back
royal members
sweden
swedishtrade
abb
maqs
meritonhotels
seb
ericsson
itk
ajtooted
Wendre
Pärnu Bay Golf
Saare Golf
Tartu Ülikool
xventures
Tallinn Hotels
Tallink
Briox
Telia
Granitop
 
Swedish Chamber of Commerce in Estonia  ·  GSM: +372 501 9813  ·  e-mail: info[at]swedishchamber.ee  ·  statistics